AIRMEXT Skyline IÇIN V35 (01 ~ 07) /güncelleme Hava süspansiyon kiti/coilover + hava bahar montaj/Otomobil parçaları/şase/hava bahar/ pnömatik

Yeni

₺5 457.64


1. bu madde sadece Skyline için V35 (2001 ~ 07) Kullanılan
2. dahil olmak üzere bu madde 4 adet Coilover amortisör + 4 adet Kauçuk hava bahar (Nitelikli Ithal ürün)
Hava bahar türleri ilgi başına gibi isteğe bağlı vardır.
2. bu kit dahil 4 adet Coilover amortisör + 4 adet Kauçuk hava bahar (Nitelikli Ithal ürün)
3. şasi yüksekliği ayarlanabilir tarafından otomatik olarak kontrol, yükselmeye otomatik olarak sürüş iken alt zaman ca parklar, yeteneği şok emme rastgele ayarlanabilir, anlamlı konfor.
4. Pics gösterdi detaylar REFERANS için sadece vardır, coilover birkaç türleri olduğunu Isteğe bağlı: M. Ö., D2, KSPORT, SıNıR, ISC, SF YARıŞ, TEIN, LT, TA-TECHNIX, MEGAN.
Pls onaylamak için müşteri hizmetleri ile irtibata stok ve coilover olup olmadığını karar hangi için coilover Tipi istediğiniz Güncellemek için hava süspansiyon.
5. bu madde sadece süspansiyon parçası bir komple set hava süspansiyon sistemi, ilgi başına gibi diğer aksesuarlar maç gerekir. ACCUAIR, HAVA IKMAL kontrol sistemi vb.
6. bu şasi yüksekliğini ayarlamak için tarafından otomatik olarak kontrol, otomatik olarak yükselmeye

Etiketler: Ucuz AIRMEXT Skyline IÇIN V35 (01 ~ 07) /güncelleme Hava süspansiyon kiti/coilover + hava bahar montaj/Otomobil parçaları/şase/hava bahar/ pnömatik, Yüksek Kalite AIRMEXT Skyline IÇIN V35 (01 ~ 07) /güncelleme Hava süspansiyon kiti/coilover + hava bahar montaj/Otomobil parçaları/şase/hava bahar/ pnömatik, Çin Amortisör ve Struts Tedarikçiler.

Birim Tipi lot (6 parçalar/lot)
Paket Boyutu 16cm x 16cm x 30cm (6.30in x 6.30in x 11.81in)
Marka Adı AIRMEXT
nissan modeli skyline
Araç marka/model Nissan
item including 4 piece coilover+4 piece air spring assembly
coilover optional as per stock
condition brand new
CAR TYPE FITTED skyline V35 (01-07)

Değerlendirmenizi yazın!

AIRMEXT Skyline IÇIN V35 (01 ~ 07) /güncelleme Hava süspansiyon kiti/coilover + hava bahar montaj/Otomobil parçaları/şase/hava bahar/ pnömatik

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler